Na místě zasahovalo deset hasičů z Kežmarku a Staré Ľubovne se čtyřmi kusy techniky, a dobrovolní hasiči z Podolínce. Foto Dobrovoľný hasičský zbor mesta Podolínec
						V noci z 15. na 16. listopadu přišla SAD Poprad o dva linkové autobusy. I když nešlo o nové vozy, škoda je odhadována na 80 tisíc eur.
V noci z 15. na 16. listopadu přišla SAD Poprad o dva linkové autobusy. I když nešlo o nové vozy, škoda je odhadována na 80 tisíc eur.
Policie zadržela pachatele, který se chtěl zřejmě do jednoho z vozů vloupat a ukradnout ho. Místo toho založil požár, který se následně přesunul i na druhý vůz a obecní úřad. Šlo o dva linkové autobusy, Iveco Crossway 10,6M z roku 2009 a Iveco Crossway LE 12M z roku 2014 , které u místního úřadu parkovaly.
SAD Poprad využívá v příměstské dopravě převážně Iveca Crossway, v blízké budoucnosti má zařadit do provozu nové vozy.
								V noci z 15. na 16. listopadu shořely SAD Poprad dva linkové autobusy Iveco Crossway. 
Dobrovoľný hasičský zbor mesta Podolínec
								
								
                
                
                
                
										Rychlá autobusová síť v Mexico City slaví 20 let
									
										Elektrobus SOR ENS 12 je v Praze
									
										Místo elektrobusů trolejbusy, v Brně vsadí na bateriové 
									

                