Pro cestující

FlixBus navýší frekvence u spojů do Liberce, Karlových Varů a Mostu
Nejvýznamnější nárůst bude na trase mezi Prahou a Libercem.  O polovinu více spojů vypraví FlixBus od čtvrtka 29. dubna také mezi Prahou a Karlovými Vary a do Mostu.
Pátek, 23. dubna 2021,rebus
RegioJet vrací do provozu další spoje
RegioJet se vrací k původnímu rozsahu autobusových a vlakových spojení, která byla v provozu před omezeními spojených s pandemií Covid 19. Kromě vnitrostátních spojů vyjedou autobusy i do Berlína.
Pátek, 23. dubna 2021,rebus
Florenc 21 – mezinárodní soutěž, do které se mohou zapojit i Pražané
ČSAD Praha holding a Masaryk Station Development, společně s hlavním městem Prahou, vyhlásily mezinárodní urbanistickou soutěž na podobu okolí Florence. Zapojit se může i veřejnost.
Čtvrtek, 22. dubna 2021,rebus
Od 12. dubna bude ve většině krajů a měst obnoven provoz školních autobusů
S částečným obnovením výuky se žáci v pondělí dostanou do školy veřejnou dopravou. Omezený provoz však dál zůstává. Znovu vyjedou i některé dálkové linky. Aktuální spojení je v IDOS.
Sobota, 10. dubna 2021,rebus
100 dní TQM na Valašsku
TQM zajišťuje v části Zlínského kraje příměstskou dopravu od nového roku. Z desetiletého závazku má za sebou prvních 100 dní provozu.
Pátek, 09. dubna 2021,rebus
V IDOL dojde od července k úpravě cen jízdného
Liberecký kraj se chce lépe vyrovnat s důsledky koronavirové pandemie v podobě poklesu tržeb a motivovat cestující k bezhotovostnímu placení jízdného.
Středa, 07. dubna 2021,rebus
RegioJet obnovuje provoz několika mezinárodních autobusových linek
Obnovení provozu se aktuálně týká autobusových linek do Londýna, Paříže, Amsterdamu a Milána. V provozu jsou i vlakové spoje z Prahy do Vídně, Bratislavy a Košic.
Pondělí, 29. března 2021,rebus
V sobotu 27. března vyjedou v Praze přívozy
Lodní linky P3 až P7 v oblasti Holešovic, Podolí, Smíchova a Modřan vyplují ve stejném režimu jako loni a zlepší tak spojení mezi vltavskými břehy a pražskými ostrovy.
Pátek, 26. března 2021,rebus
Do Ústeckého kraje míří nové komfortní autobusy
ICOM transport v rámci nájmu autobusů poskytne Dopravní společnosti Ústeckého kraje SETRY 415 LE Business. Pro Teplicko se chystají třínápravové SETRY, ale i autobusy IVECO.
Pátek, 12. března 2021,rebus
MDŽ 2021 v hradeckém dopravním podniku
Dopravní podnik města Hradce Králové se rozhodl netradičním způsobem oslavit Mezinárodní den žen v roce 2018 a letos již hradeckým ženám a slečnám přeje počtvrté.
Pátek, 05. března 2021,rebus
Rošero P
IDOS