Pro cestující

Zpoždění a polohy autobusů PID na mapách
Nová webová aplikace mapa.pid.cz nabízí více než tisíc aktivních spojů městské i příměstské dopravy s informacemi o jejich trase, zpoždění, bezbariérovosti a dalších parametrech.
Středa, 07. října 2020,rebus
 Po Ústeckém kraji s DÚKapkou v mobilu
Aplikace Dopravy Ústeckého kraje vyhledá spojení, umožní nákup jízdenek všech dopravců integrované dopravy, zobrazí mapu i výluky a  zpoždění.
Čtvrtek, 01. října 2020,rebus
České Budějovice a Prahu spojí rychlá autobusová linka
V pondělí 5. října vyjede expresní přímá linka z Českých Budějovic do Prahy. Komfort zajistí autobus Neoplan Starliner s výrazně upraveným interiérem pro pohodlí cestujících.
Čtvrtek, 24. září 2020,rebus
Nové povinnosti pro dopravce v mezinárodní autobusové dopravě
Všechny osoby pobývající více než 12 hodin v uplynulých 14 dnech na území států, které nejsou na seznamu s nízkým rizikem nákazy, musí vyplnit příjezdový formulář.
Úterý, 22. září 2020,rebus
Od 1. října nové přímé autobusové spojení z Pelhřimova a Humpolce do Prahy a Českých Budějovic
UNITED BUSES vyjede na trasu České Budějovice, Třeboň, Jindřichův Hradec, Kamenici nad Lipou, Pelhřimov, Humpolec a Prahu komfortními autobusy NEOPLAN a MERCEDES-BENZ, MAN a SETRA.
Pondělí, 21. září 2020,rebus
#VyletproCesko na podporu cestovního ruchu
FlixBus rozdá přes 1 000 jízdenek zdarma a 30% slevu pro věrné zákazníky na cestování zelenými autobusy během října a listopadu.
Pondělí, 21. září 2020,rebus
Na Žďársku lze koupit jízdenku v autobusech bezhotovostně
Od 1. září zavedl ZDAR možnost odbavení bankovními kartami. Hotovost nepotřebujete na spojích Veřejné dopravy Vysočiny, v MHD v Novém Městě a ve Velkém Meziříčí.
Středa, 02. září 2020,rebus
Integrována je další část Středočeského kraje, Dobrovicko
Od soboty 29. srpna jezdí na Lítačku obyvatelé další oblasti Středočeského kraje, Dobrovicka na Mladoboleslavsku. Změna se týká 37 měst a obcí ve Středočeském kraji.
Středa, 02. září 2020,rebus
Studenti a senioři cestují po Středočeském kraji zdarma
Projekt Středočeské jízdné z roku 2018 pokračuje. Žáci, studenti a senioři nad 65 let mohou požádat o proplacení částky za předplatní kupóny, u příměstské autobusové dopravy i za jízdenky.
Úterý, 01. září 2020,rebus
Návrat k předprázdninovému provozu v Praze a trvalé změny PID
Od 31. srpna se vrací pražská MHD do předprázdninového provozu. Ve špičkách budou kratší intervaly, naopak večerních spojů s ohledem na menší poptávku pojede méně. 
Pondělí, 31. srpna 2020,rebus
Rošero P
IDOS