Pro cestující

Nový buspruh v Modřanské zrychlí linku 190
Díky novému buspruhu v Braníku a Hodkovičkách dlouhému cca 800 metrů ušetří cestující v autobusové lince 190 v případě kolon až 10 minut.
Čtvrtek, 22. října 2020,rebus
Ve Varšavě je v ulicích maximální počet vozidel MHD
Město omezilo počet lidí, kteří mohou cestovat v každém z vozidel MHD, zároveň zvýšilo počet vozidel. V pondělí 19. října vyjelo 1 560 autobusů a 425 tramvají.
Pondělí, 19. října 2020,rebus
DÚK autobusy budou jezdit s dezinfekcí
Ústecký kraj nechá nainstalovat na své náklady do všech autobusů veřejné dopravy na 300 bezdotykových dezinfekčních zařízení.
Pátek, 16. října 2020,rebus
Zpoždění a polohy autobusů PID na mapách
Nová webová aplikace mapa.pid.cz nabízí více než tisíc aktivních spojů městské i příměstské dopravy s informacemi o jejich trase, zpoždění, bezbariérovosti a dalších parametrech.
Středa, 07. října 2020,rebus
 Po Ústeckém kraji s DÚKapkou v mobilu
Aplikace Dopravy Ústeckého kraje vyhledá spojení, umožní nákup jízdenek všech dopravců integrované dopravy, zobrazí mapu i výluky a  zpoždění.
Čtvrtek, 01. října 2020,rebus
České Budějovice a Prahu spojí rychlá autobusová linka
V pondělí 5. října vyjede expresní přímá linka z Českých Budějovic do Prahy. Komfort zajistí autobus Neoplan Starliner s výrazně upraveným interiérem pro pohodlí cestujících.
Čtvrtek, 24. září 2020,rebus
Nové povinnosti pro dopravce v mezinárodní autobusové dopravě
Všechny osoby pobývající více než 12 hodin v uplynulých 14 dnech na území států, které nejsou na seznamu s nízkým rizikem nákazy, musí vyplnit příjezdový formulář.
Úterý, 22. září 2020,rebus
Od 1. října nové přímé autobusové spojení z Pelhřimova a Humpolce do Prahy a Českých Budějovic
UNITED BUSES vyjede na trasu České Budějovice, Třeboň, Jindřichův Hradec, Kamenici nad Lipou, Pelhřimov, Humpolec a Prahu komfortními autobusy NEOPLAN a MERCEDES-BENZ, MAN a SETRA.
Pondělí, 21. září 2020,rebus
#VyletproCesko na podporu cestovního ruchu
FlixBus rozdá přes 1 000 jízdenek zdarma a 30% slevu pro věrné zákazníky na cestování zelenými autobusy během října a listopadu.
Pondělí, 21. září 2020,rebus
Na Žďársku lze koupit jízdenku v autobusech bezhotovostně
Od 1. září zavedl ZDAR možnost odbavení bankovními kartami. Hotovost nepotřebujete na spojích Veřejné dopravy Vysočiny, v MHD v Novém Městě a ve Velkém Meziříčí.
Středa, 02. září 2020,rebus
Rošero P
IDOS