Akce

NELEC od Castrosua získal Red Dot Design
Nový model elektrického autobusu NELEC od španělského karosáře Castrosua, byl jedním z produktů oceněných porotou prestižní mezinárodní ceny za design Red Dot v kategorii produktového designu.
Středa, 14. dubna 2021,rebus
Konference Smart city v praxi
6. ročník konference "Smart city v praxi" bude "naživo" ze studia na youtube v úterý 18. května 2021.
Středa, 07. dubna 2021,rebus
Iniciativa Za autobusy připravuje Asociaci
Asociace nepravidelné autobusové dopravy by mohla jednat jménem více než 600 dosavadních podporovatelů hlavně v současné krizi, ale i v budoucnu.
Středa, 03. února 2021,rebus
Autobus GAZelle City se stal nejlepším užitkovým vozem roku 2020 v Rusku
Cenu Bus of the Year v Rusku získal výrobce GAZ pro svůj minibus. V letošním roce byli vítězové této prestižní ceny užitkových vozidel vyhlášeni online.
Úterý, 05. ledna 2021,rebus
IT-TRANS letos virtuálně
Sedmý ročník celosvětové konference k digitálně propojené městské mobilitě přilákal 1 750 odborníků ze 60 zemí všech kontinentů.
Pátek, 11. prosince 2020,rebus
Praha se 4. prosince rozloučí s legendárními Karosami
Posledních 16 autobusů Karosa B 951, které dříve tvořily páteř pražské MHD, vyjede v pátek naposledy, zůstanou však na retrolinkách. Končí éra vysokopodlažních autobusů a Euro 3.
Čtvrtek, 03. prosince 2020,rebus
Konference Veřejná doprava ON-LINE je na webu
Už po 14-té proběhla 24. listopadu odborná konference pořádaná Sdružením pro dopravní telematiku. Tentokrát se účastníci potkali  prostřednictvím platformy MS Teams.
Úterý, 01. prosince 2020,rebus
Konference Elektrické autobusy pro město letos interaktivně
V těchto dnech měl být v plném proudu veletrh Czechbus a s ním i jeho doprovodný program. Alternativně najdete novinky ze světa elektrických autobusů v zajímavé brožuře.
Středa, 25. listopadu 2020,rebus
Vánoční tramvaje a trolejbusy opět zpříjemní sváteční měsíc
Už od prvního adventního víkendu vyjedou do ulic měst vánočně vyzdobená vozidla. Do MHD přivezou sváteční atmosféru a potěší malé i velké cestujících. A to letos hodně potřebujeme.
Úterý, 24. listopadu 2020,rebus
Závěry konference Integrované dopravní systémy
IDS se budují ve všech krajích, chybí však jejich vzájemné propojení, jednotná pravidla a standardy ve všech oblastech, které by měl koordinovat dosud chybějící centrální prvek.
Úterý, 10. listopadu 2020,rebus
Doporučujeme
Výstavy a veletrhy
Sdružení pro dopravní telematiku
TEZAS
BUSE