Veletrh IT-TRANS proběhne od 1. do 3. prosince 2020
Přední světová konference a výstava o digitální veřejné dopravě se uskuteční. Trade Fair Centre v německém Karlsruhe je připraveno zajistit bezpečný veletržní zážitek.
Pondělí, 26. října 2020, rebus
Od svého prvního uvedení v roce 2008 nabízí IT-TRANS platformu pro diskuzi o digitalizaci veřejné dopravy a možnost pro představení posledních novinek. Klíčoví hráči z oboru prezentují každý druhý rok během tří dnů svůj poslední vývoj. V roce 2018 přišlo na výstaviště Trade Fair Centre v Karlsruhe 6 000 návštěvníků a prohlédlo si novinky 260 vystavovatelů.  IT-TRANS organizuje Mezinárodní asociace veřejné dopravy (UITP) ve spolupráci s Messe Karlsruhe.

"I když okolnosti kolem COVID-19 představují výzvy a znamenají řadu otázek a nejistot, všichni členové projektového týmu IT-TRANS dělají vše pro to, aby vytvořili úspěšný, efektivní, příjemný a především bezpečný veletržní zážitek," uvádějí organizátoři veletrhu. "V úzké spolupráci s příslušnými orgány veřejné správy jsme vyvinuli tu nejlepší koncepci ochrany a bezpečnosti, tzv. SAFE EXPO."

Klíčová témata IT-TRANS:

  • Informace a komunikace v regionální a dálkové dopravě
  • Management jízdného - snadná cesta k jízdenkám
  • Inteligentní mobilita - nový způsob cestování
  • Vývoj software pro inovativní systémy veřejné dopravy
  • Osobní bezpečnost a ochrana osobních údajů
Vstupenky na veletrh jsou k dispozici pouze on-line, vzhledem k hygienickým předpisům během pandemie je nelze koupit na místě.

Bus2bus Berlín 2021