ADSSF oslaví 30 let od svého vzniku
Oslavy 30. let od vzniku ADSSF zahájí, stejně jako slavnostní akci k 20. výročí v roce 2011 , prezident Jaroslav Hanák a moderátor večera Vlastimil Korec. O kulturní program se v sobotu 18. září 2021 postarají skupiny Day and Night Band a QUEENIE, v průběhu večera vystoupí Monika Absolonová a Cimbálová muzika Grande Moravia z Kyjova. Fotografie z hotelu Voroněž v Brně 12. března 2011, © Busportal
V sobotu 18. září proběhne v Brně řádná Valná hromada Asociace dopravců a slavnostní kulturní akce.
Pátek, 10. září 2021, rebus
Asociace dopravních, spedičních a servisních firem Čech, Moravy a Slezska oslavila 22. ledna 2021 významné výročí - 30 let od svého založení. Při této příležitosti uspořádá pro své členy a své hosty - příznivce silniční a veřejné dopravy - slavnostní akci. Ta bude následovat po řádné Valné hromadě v sobotu 18. září v Brně.

Kromě svých vnitřních záležitostí jsou na programu Valné hromady informace prezidenta ADSSF Jaroslava Hanáka o zvládnutí covid-19 ze strany vlády a podnikatelů, o předvolební situaci, vývoji ekonomiky,  o připravovaných opatřeních Evropské komise a Parlamentu (GREEN DEAL, FIT FOR55) a o připravovaných legislativních změnách. Diskuze bude probíhat k dopravní obslužnosti, jejím financování, obnově vozového parku a nákladní dopravě.    

Program Valné hromady pro členy ADSSF v interní sekci ZDE.

Doporučujeme připomenutí oslav 20. výročí od vzniku ADSSF na našem webu. Jsme rádi, že jsme už řadu let partnerem jak ADSSF, tak Středočeské asociace dopravců ADSSS.
SDP ČR
ADSSS
Česmad