Summit s podtitulem „Lead the TRANSITion" začíná v pondělí v kanadském Montrealu.
Summit s podtitulem „Lead the TRANSITion" začíná v pondělí v kanadském Montrealu.
Více než 300 společností představí své nejnovější výrobky, technologie a řešení pro sektor veřejné dopravy. Poslední ročník Summitu přilákal přes 11 tisíc návštěvníků. Věříme, že ani nepříznivé povětrnostní podmínky několika posledních týdnů, kdy byly v oblasti hlášeny záplavy, neovlivní návštěvnost letošní výstavy. Podle posledních informací je počasí i všechny druhy dopravy v normálu.
Novinky o Summitu jsou zveřejňovány na stránkách UITP.

Busworld Southeast Asia potvrdil význam regionu ASEAN
České zastoupení na veletrhu BUS2BUS 2026
Bus2Bus 2026: více návštěvníků i vystavovatelů, od roku…

