www.finance.cz - 7. 3. 2008 - Autobusy na českých silnicích stárnou. Za posledních deset let se jejich průměrný věk zvýšil o tři roky na 14,6 roku. Podle Sdružení automobilového průmyslu autobusy v tuzemsku pět až sedm let přesluhují, než je majitelé vyřadí z evidence. To může ohrožovat bezpečnost cestujících.
Více na www.finance.cz

Z IROP zamíří 800 milionů na ekologické autobusy
Elektrobusy v Latinské Americe se blíží 10 000 kusů
Veřejná doprava v ČR: stát se podílí na jejím financování a…

