ekonomika.idnes.cz - 21.2.2008 - Dopravní podnik hlavního města Prahy dá koncem tohoto týdne do oběhu nové jízdenky. Budou obsahovat několik nových bezpečnostních prvků a práci revizorům usnadní také nové barevné pozadí. Kontroloři by měli snadno odhalit případné padělky.
Více i s obrázky nových jízdenek na ekonomika.idnes.cz

TvůjBus v Libereckém kraji se rozšířil na Hrádecko
Nová linka z Havířova do Luhačovic
První společná jízda DÚKmobilu a PID Pointu

