zdarsky.denik.cz - 12.5.2014 - Havlíčkobrodsko – Cestující, kteří využívají linkové autobusy na Havlíčkobrodsku, už nebudou za jízdné připlácet.To dopravci navýšili v souvislosti s celou řadou objížděk. Doplatky za ně, a to v celkové výši jednoho milionu korun, od 1. června uhradí ze své pokladny Kraj Vysočina.
Více na zdarsky.denik.cz

Organizační změny v KORDIS JMK, končí ředitel Jiří Horský
Skotsko investuje 45 milionů liber do autobusů s nulovými…
Hyundai překonal hranici 3 000 prodaných vodíkových autobusů

