15. ročník Mezinárodního autosalónu osobních a užitkových vozidel, dopravní techniky a příslušenství se uskuteční na  výstavišti v Nitře od 28.9. do 3.10.2007
								15. ročník Mezinárodního autosalónu osobních a užitkových vozidel, dopravní techniky a příslušenství se uskuteční na  výstavišti v Nitře od 28.9. do 3.10.2007
								Česká autobusová  účast na Autosalónu, o které máme informace: Prezentace Irisbus Iveco,
TEDOM představí autobus LE (záběry před dokončením), tradičně vystavuje i SOR Libchavy.
							Více napoví Seznam vystavovatelů.
Slovenská redakce BUSportálu připravuje podrobnější materiál na středu.
(Pozn. BUSportálu: Lichý ročník bývá z hlediska autobusů lepší už kvůli účasti Irisbus Iveco.)
Ze slovenského BUSportálu: Skromná účasť vystavovateľov autobusov na Autosalónu 2006.
Z přehlídky autobusů na nitranském Autosalónu 2005.
Ze stran Autosalónu:"Autosalón v Nitre získal na území Slovenskej republiky významné postavenie. Dôkazom toho je mimoriadny záujem o výstavu v minulom roku - 164 tisíc návštevníkov a 243 priamych vystavovateľov.
Spoluorganizátorom veľtrhu je Združenie automobilového priemyslu SR a iné slovenské profesionálne a záujmové organizácie. Súčasťou bude bohatý sprievodný program pre odborníkov aj širokú verejnosť."

                
                
                
                
										VinFast poprvé na mezinárodním veletrhu, míří z Vietnamu na…
									
										Bozankaya na Busworld s trolejbusem pro Temešvár 
									

