© Pavel Bednář a Milan Vašíček
v rámci dopravního ruchu při MS v biathlonu.
v rámci dopravního ruchu při MS v biathlonu.
Fotoreportáž z Nového Města na Moravě vznikla díky řidiči jednoho z přibližně 45 autobusů, zajišťujících kyvadlovou dopravu po městě a okolí a dalšímu dopravnímu příznivci. Za snímky tedy děkujeme Pavlu Bednářovi a Milanovi Vašíčkovi.
© Pavel Bednář a Milan Vašíček
© Pavel Bednář a Milan Vašíček
© Pavel Bednář a Milan Vašíček
© Pavel Bednář a Milan Vašíček
© Pavel Bednář a Milan Vašíček
© Pavel Bednář a Milan Vašíček
© Pavel Bednář a Milan Vašíček
© Pavel Bednář a Milan Vašíček
© Pavel Bednář a Milan Vašíček
© Pavel Bednář a Milan Vašíček
© Pavel Bednář a Milan Vašíček
© Pavel Bednář a Milan Vašíček
© Pavel Bednář a Milan Vašíček
© Pavel Bednář a Milan Vašíček

Hanoj zrychluje elektrifikaci se 120 ebusy
V Plzni vyjede nová historická linka
Brno se loučí s poslední tramvají K2

