Zeptali jsme se Student Agency na nové autobusy Mercedes-Benz Travego.
Mercedes-Benz Travego. Foto Student Agency.
"Chceme dát příležitost i dalším výrobcům, aby se podíleli na úspěchu Student Agency, " říká ředitel společnosti Radim Jančura. Odpověď přináší i novinky a záměry společnosti pro nejbližší dobu.
Úterý, 22. srpna 2006,dabra
(BUSportál inicioval získání informací k novým autobusům Mercedes-Travego na základě informace od EvoBus Bohemia při testovací jízdě s Mercedesem-Benz Citaro LE U 14.8.2006.)

Radim Jančura BUSportálu sdělil: "V minulém roce jsme zakoupili 25 nových žlutých autobusů, především značky Beulas. V tomto roce jich nakoupíme celkem 25-30 kusů - 15 z nich jsme již obdrželi. Přestože jsme s kvalitou autobusů Beulas na podvozku Scanie velmi spokojeni, chceme dát příležitost i dalším výrobcům, aby se podíleli na úspěchu Student Agency. Mezi ně patří i Mercedes-Benz s typem Travego s délkou 13,8 m. Mercedesů jsme nakoupili 5ks. Mnozí z vás se asi zeptají, kde všechny tyto autobusy nasadíme. Je to sice tajemství, ale já se s vámi o toto tajemství rád podělím:" Nová Travega se již začínají objevovat na lince Brno - Vídeň, provozované ve spolupráci s Austrian Airlines.
  1. od 18.9. díky konkurenčnímu boji na lince Brno - Praha nasazujeme nové autobusy na nových spojích. Náš jízdní řád bude ještě jednodušší - budeme od brzkého rána do noci jezdit v přesném taktu 30 minut v obou směrech. Počet cestujících nám na této lince na úkor konkurence stále roste. Dokonce zvažujeme přednostní obměnu celého autobusového parku na této lince.
  2. od 1.9. posilujeme linku Plzeň - Praha. V ranních a odpoledních hodinách budeme jezdit také v 30 minutovém taktu v obou směrech.
  3. mezinárodní linky - na těchto linkách zaznamenáváme velké úspěchy. V příštím roce připravujeme nové linky do zahraničí a posilování současných linek, abychom zajistili každodenní spojení z ČR do celé Evropy. Nyní do určitých destinací jezdíme např. jen 5x týdně, což se musí změnit.
  4. Nové linky z Českých Budějovic do Prahy a ze Zlína do Prahy na konci roku.
Mercedes-Benz Travego. Foto Student Agency.
Mercedes-Benz Travego. Foto Student Agency.
Mercedes-Benz Travego. Foto Student Agency.
Zpět