Flotilu autobusů Umbrella Services posílí nová VDL Futura
VDL Futuru FHD2 139/330 přebírá Jan Konopásek ml. za Umbrella Services od Vojtěcha Vávrů, manažera prodeje VDL pro Českou a Slovenskou republiku. Foto TRUCK Trade
Umbrella Services, jeden z partnerů FlixBus, převzal od TRUCK Trade autokar Futura FHD2. Je určen na linku do zahraničí, předtím ho dopravce vyzkouší mezi Prahou a Libercem.
Čtvrtek, 29. dubna 2021,rebus
V úterý 27. dubna proběhlo slavnostní předání dalšího nového autobusu VDL Futura FHD2 139/330, který byl zařazen do VDL flotily společnosti Umbrella Services s. r. o. Jde o první oficiální předání od zástupců společnosti TRUCK Trade spol. s. r. o., která má od roku 2021 výhradní zastoupení prodeje autobusů VDL pro Českou a Slovenskou republiku.

Zbrusu novou zájezdovou Futuru s vybavením podle standardů FlixBus nasadí Umbrella Services pravděpodobně v druhém květnovém týdnu na linku z Prahy do Liberce, po znovuotevření dalších zahraničních linek bude jezdit do Berlína.O pohon zájezdové Futury se stará osvědčená motorizace DAF MX-11 o výkonu 330 kW (450 koní), nejvyšší točivý moment 2300 Nm je dostupný již od 900 ot./min. K zajištění maximálního komfortu cestujících je vůz v konfiguraci 53 sedadel pro cestující. Myslelo se však i na pasažéry s omezenou pohyblivostí, pro které je ve výbavě elektronicky ovládaná plošina s nosností 400 kg, kterou uvnitř doplňuje systémem rychlého uvolnění sedadel.
Futura je vybavená motorem DAF MX-11 o výkonu 330 kW (450 koní). Foto TRUCK Trade
Autokar disponuje 53 sedadly pro cestující. Foto TRUCK Trade
Futura je vybavena elektronicky ovládanou plošinou pro osoby s omezenou pohyblivostí. Foto TRUCK Trade
Poprvé zbrusu nový autobus vyzkouší řidiči i cestující na trase mezi Prahou a Libercem. Foto TRUCK Trade
Zpět