Závěrečná konference projektu HyFLEET:CUTE 17. a 18.11.2009 v Hamburku.
Exhibice největší autobusové flotily s vodíkovám pohonem, diskuse nad klady a zápory technologie budoucnosti. Můžete se zaregistrovat.
Čtvrtek, 21. května 2009, dabra
Organizátoři konference velice rádi uvítají zájemce o tématiku vodíku v hromadné dopravě z řad odborníků z nových členských států EU: vývojových pracovníků, pedagogů, techniků, výrobců, dopravců i státní správy.

V letošním roce v listopadu proběhne v rámci závěrečné konference projektu HyFLEET:CUTE exhibice největší autobusové flotily s vodíkovým pohonem v Hamburku.

Představí se autobusy Daimler / EvoBus na vodíkové palivové články a autobusy MAN se spalovacím motorem na vodík. Proběhnou i prohlídky plnicí stanice a bude mnoho příležitostí k diskusi o detailech projektu HyFLEET:CUTE s partnery projektu, zainteresovanými a experty. Bude demonstrována také nová generace autobusu na vodíkové palivové články.

HyFLEET:CUTE sleduje provoz 47 autobusů s vodíkovým pohonem ve veřejné dopravě v 10 městech na třech kontinentech. Projekt je partnerstvím 31 partnerů z průmyslu, státní správy, akademických a konzultačních organizací. Ve spolupráci vyvíjejí dopravní systém na vodíkové bázi pro budoucnost.

Program konference

Registrace

Hlavní strana projektu:


BUSportál byl osloven jako propagátor konference pro nové členské státy EU a konference se účastní na osobní pozvání organizátorů.
Doporučujeme
Výstavy a veletrhy
Sdružení pro dopravní telematiku
TEZAS