MOBILBOARD: Pozvánka na webinář
Letos se dodavatel routerů do prostředků veřejné dopravy osobně veletrhu CZECHBUS neúčastní, v lednu představí svou Surikatu online.
Úterý, 23. listopadu 2021, rebus
Příchod epidemie COVID způsobil veřejné dopravě nemalé ztráty a cestující se zpět vracejí jen velmi pomalu. Jak zmírnit tento dopad a vytvořit pro veřejnost opět atraktivní prostředí v MHD? Benefitem je rychlé Wi-Fi.

Letos se MOBILBOARD poprvé veletrhu CZECHBUS neúčastní osobně, ale pouze online formou jako sponzor připojení v konferenčním sále veletrhu. Na leden 2022 však připravuje online webinář, kde naživo ukáže několik novinek, které jsou pro moderní internet v dopravě nezbytné.

MOBILBOARD vyvinul nové funkce, které pomohou hlídat funkčnost Wi-Fi routerů a předcházet stížnostem cestujících. Novinku, která vstoupí na trh příští rok, rozkryje právě na online webináři.

Co se dozvíte?
  • Co je Surikata? Nové funkce dohledového SW k routerům. Surikata hlídá provoz.  
  • 10leté zkušenosti z provozování Wi-Fi v MHD – odpovědi na nejčastější dotazy uživatelů a IT techniků.
  • Jaké parametry ve výběrových řízeních splní požadavky na kvalitní Wi-Fi připojení ve vozech, jak velká data vybrat pro jednotlivé druhy dopravy.
  • Kdo vůbec jsou uživatelé Wi-Fi ve vozech a na co Wi-Fi nejčastěji používají – výsledky ankety ve vozech.
  • Jak využít Wi-Fi jako rychlý komunikační nástroj pro města a kraje? Jak se vyhnout chybám při nákupu routerů. Proč chtějí mít dopravci Wi-Fi bez starostí?

Webinář je určen provozovatelům dopravy - dopravcům, koordinátorům a organizátorům veřejné dopravy, krajům, městům, technologickým partnerům - výrobcům autobusů, vývojářům projektů loT, Smart City a dalším, které téma veřejné Wi-Fi zajímá.

Přihlášky přes kontaktní formulář, do zprávy uveďte: Webinář Wi-Fi.

Rošero P
IDOS