V Ústí nad Orlicí jsou připraveny nové autobusy pro IDS JMK
Celkem 51 nových autobusů vypraví ČSAD Ústí nad Orlicí na linky do Jihomoravského kraje, většinu už má v areálu. Foto ICOM transport
Další
ICOM transport se pochlubil fotografiemi autobusů SETRA a Mercedes-Benz, které budou v provozu v nově získaných oblastech na jižní Moravě. Celkem jich vyjede přes padesát.
Čtvrtek, 15. července 2021, rebus
Prvních čtyřicet pět zbrusu nových autobusů SETRA 415 LE business a Mercedes-Benz, které budou zajišťovat veřejnou dopravu v Jihomoravském kraji v oblasti Blanenska, Boskovicka a Vyškovska od 1. října 2021, už dorazily do ČSAD Ústí nad Orlicí. Včetně šesti mild hybridních Citaro jich bude 51. Všechny před uvedením do provozu od 1. října projdou úpravami.

Vozy nabízejí vyšší komfort pro řidiče i cestující. Největší novinkou bude oddělená a prosklená kabina pro řidiče, která se musí do autobusu nainstalovat. Pro pohodlnější couvání je zabudovaná zadní kamera s monitorem. Příjemnější cestování zajistí dvě plošiny pro kočárky, světelné informační panely, platební terminál a samozřejmě klimatizace a USB porty.

Zdroj a fotografie ICOM transport

C.I.E.B
Zliner
Volvo DD