Trojice německých dopravců objednala 200 autobusů Iveco
Nová rámcová smlouva tří německých dopravců KVG Stade, CeBus a Verkehrsbetriebe Bachstein zahrnuje dodávku Iveco Urbanway 18 a Iveco Crossway LE v délkách 10,8, 12 a 14,5 metru. Foto Iveco Bus
Další
KVG Stade, CeBus a Verkehrsbetriebe Bachstein obnovují svůj vozový park. Až 200 autobusů Iveco bude dodáno na základě rámcové smlouvy během čtyř let.
Pondělí, 21. prosince 2020, rebus
Nová rámcová smlouva (po ukončené z roku 2016) pro skupinu tří německých dopravců zahrnuje dodávku 18 metrových kloubových autobusů Iveco Urbanway pro městský provoz a meziměstské autobusy Iveco Crossway low entry v délkách 10,8, 12 i 14,5 metru. Nízkopodlažní městské autobusy budou vybaveny motory Cursor 9 o výkonu 265 kW (360 hp) Euro 6 D. KVG Stade se rozhodla pro individuální vybavení autobusů, nechybí klimatizace, kamerový systém, asistent odbočení a další. Zatímco autobusy Urbanway vyrábí Iveco Bus ve Francii, model Crossway pochází z Vysokého Mýta.

Společnosti skupiny provozují autobusovou dopravu ve velké části Dolního Saska od Severního moře po pohoří Harz a v oblastech Bavorska a Saska.

Autobusy značky Iveco jsou ve flotilách skupiny dopravců už několik let a jak je vidět, není potřeba výrobce měnit. Foto Verkehrsbetriebe Bachstein
C.I.E.B
MAN truck bus
Zliner