TEMSA uzavřela partnerství s britskou Alliance Transport Technologies
Alliance Transport Technologies má ve Velké Británii servisní síť a workshopy. Foto ATT
Turecký výrobce posílil svou pozici na britském trhu. Spoluprací se specialistou na servisní služby a kontrolu emisí v dopravním průmyslu očekává nové příležitosti.
Pátek, 05. března 2021, rebus
TEMSA (s majiteli Sabancı Holding a PPF Group) spoluprací s Alliance Transport Technologies ve Velké Británii posiluje svou pozici a plánuje se stát komplexním dodavatelem technologií pro automobilový průmysl.

Alliance Transport Technologies, přední britský poskytovatel servisních služeb a specialista na kontrolu emisí, je zaveden v dopravním průmyslu od roku 1993. V roce 2018 se původní Alliance Electronic přejmenovala na Alliance Transport Technologies (ATT) a přeorientovala svoji strategii na zavádění produktů a služeb pro automobilový průmysl. Alliance se specializuje na nové díly, emisní kontroly nových a repasovaných komponentů a OEM produktů a služeb v oblasti elektroniky a hybridního pohonu. Svým zákazníkům nabízí udržitelná řešení s národní sítí servisu a podpory.

Marc Haley, ředitel Alliance Transport Technologies, k uzavřenému partnerství uvedl: „Rozvojové plány a ambice TEMSA vyžadují profesionální a konzistentní úroveň podpory. Obchodní principy a etika společnosti TEMSA se naprosto hodí k tomu, kde jsme jako společnost. Jsme potěšeni, že podporujeme TEMSA, a jsme nadšení, že navazujeme udržitelné partnerství pro nadcházející roky. S dlouholetým působením našeho sdružení a znalostí britského trhu autobusů a autokarů velmi dobře rozumíme potřebám provozovatelů a rádi budeme sdílet odborné znalosti s našimi stávajícími i budoucími zákazníky TEMSA.“

Partnerství TEMSA a Alliance představuje pro obě strany klíčový okamžik. TEMSA očekává od vzájemné spolupráce na britském trhu novou a vysokou úroveň zákaznických služeb. Komplexní znalosti Aliance by měly posílit stávající nabídku TEMSA a zároveň nabídnou této značce nové příležitosti.


SDP ČR