TEMSA dodala dalších 22 autobusů pro belgickou OTW
Pro výrobce z Turecka je export na trh Beneluxu významný. Autobusů LD SB PLUS je ve Valonsku celkem 26. Rámcová smlouva umožňuje objednat dalších 14 autobusů.
Pátek, 07. května 2021, rebus
Po čtyřech autobusech v prosinci 2020 TEMSA dokončila i druhou dodávku 22 autobusů LD SB PLUS pro společnost Opérateur de transport de Wallonie (OTW). Rámcová smlouva umožňuje objednat až 40 autobusů.

Region Valonsko s celkovým počtem 3,7 milionu obyvatel je známé jako evropská obchodní křižovatka. Vozidla předaná OTW se budou používat ve veřejné dopravě v jižní Belgii. OTW je součástí TEC Group. S flotilou 2 400 autobusů přepraví každý rok 150 milionů cestujících.

Vozidla TEMSA LD SB PLUS s modulárním designem interiéru jsou vybavené pokročilými bezpečnostními systémy a nabízí i pohodlné cestování. Mají funci kneelingu pro snadné nastupování a vystupování a mohou být vybaveny elektrickým výtahem.

Kromě funkce alkoholmetru u modelu LD SB, který zaručuje bezpečnou jízdu, poskytuje jeho vybavení, jako je automatický brzdový systém, vyhřívané čelní sklo, snímač couvání, snadné použití pro řidiče a zároveň poskytuje cestujícím bezpečné a pohodlné cestování. Autobusy s prostorným interiérem jsou vybaveny klimatizací a USB porty.

Pro TEMSA, která plánuje globální rozvoj, je export na trh Beneluxu velmi významný.


C.I.E.B
Zliner
Volvo DD