Slavnostní otevření prostor Kickbox klubu KOSAGYM v Karlíně
V pondělí 14.dubna v 19 hodin se slavnostně otevřela první část prostor Kickbox klubu KOSAGYM v pražském Karlíně. Prostory bývalého výpočetního střediska ČSAD KNV Praha, využívané před povodní jako
Pondělí, 14. dubna 2003, dabra
V pondělí 14.dubna v 19 hodin se slavnostně otevřela první část prostor Kickbox klubu KOSAGYM v pražském Karlíně. Prostory bývalého výpočetního střediska ČSAD KNV Praha, využívané před povodní jako sklad tapet, budou po opravách sloužit jako tělocvična s příslušným zázemím Kickbox klubu KOSAGYM. První část prostor je v provozu pro cvičení od úterý 15.4.
Na pondělní slavnostní zahájení provozu byli pozváni pražský primátor Pavel Bém, jeho náměstek Petr Hulínský, radní Lukáš Pollert, ministr pro místní rozvoj Pavel Němec, starosta Prahy 8 Josef Nosek, Jiří Navrátil z ministerstva dopravy, ředitel Pražské dopravní policie Zdeněk Bezouška, proděkan FTVS Jan Karger a zástupce šéfredaktora Deníku Sport Pavel Procházka. Zahájení se zúčastnili také ti, za jejichž přispění se podařilo toto centrum vytvořit i ti, kteří by mohli pomoci v budoucnu.
Na pondělní večer byly připraveny ukázky bojových umění mistrů světa a vystoupení taneční skupiny Ariana, setkání končilo minirautem.
Informace o kickboxu, trenérech, fotografie a další podrobnosti naleznete na www.kosagym.com.


Při otevření výpočetního střediska ZVT ČSAD KNV Praha. Zprava: Mgr. Jiří Matoušek, RNDr. Jan Kotík, Ing. Jiří Prokop.
(dabra)
C.I.E.B.