Scania staví v Mladé Boleslavi nový servis
Nový servis Scania na Mladoboleslavsku bude kompletně vytápěn pomocí tepelných čerpadel a střecha pak ponese fotovoltaické panely pro částečný zdroj elektrické energie. Bude určený také pro vozidla na CNG/LNG. Foto Scania
Další
Dočasné servisní místo v Mnichově Hradišti nahradí moderní ekologické středisko blízko sjezdu Kosmonosy na dálnici D10.
Pondělí, 02. listopadu 2020, rebus
Na Mladoboleslavsku zatím mohou zákazníci společnosti Scania využívat dočasného servisního místa v Mnichově Hradišti, ale v současné době už probíhá výstavba nového servisu. Ten se bude nacházet jen přibližně 400 metrů od sjezdu Kosmonosy na dálnici D10. Stavba by měla být dokončena v polovině roku 2021 a bude se jednat o jeden z nejekologičtějších a nejmodernějších servisů ve střední Evropě.

"Scania dbá na udržitelnost také v rámci svého provozu. Proto bude tento nový servis kompletně vytápěn pomocí tepelných čerpadel a střecha pak ponese fotovoltaické panely pro částečný zdroj elektrické energie. K udržitelné přepravě pak bude sloužit i speciální servisní místo, které bude určené pro vozidla na CNG/LNG," uvádí výrobce nákladních vozů a autobusů v tiskové zprávě.

Stavba nového servisu začala v srpnu a dokončena by měla být v polovině roku 2021. Zákazníkům tak nahradí dočasné servisní místo v Mnichově Hradišti a kromě lepší dostupnosti díky blízkosti dálnice D10, jim nabídne také moderní zázemí a prémiové služby.

V současné době se na stavbě pracuje. Hotovo má být v polovině příštího roku. Foto Scania