O nás

Úterý, 04. ledna 2005, admin
Jsme rádi, že jste na BUSportálu, internetovém magazínu o autobusech a všem co s nimi souvisí.

Provozován je společností ČSAD SVT Praha, s.r.o., tradičním dodavatelem informačních technologií v dopravě.  Přestože jsme ČSAD, žádný autobus neprovozujeme. Firma se zabývá prodejem jízdenek a obchodně zastupuje IDOS. Druhým zajímavým produktem je clearingový systém, který provozuje pro několik krajů.

Busportál spolupracuje s řadou institucí, dopravních společností a médii. Jako příklad můžeme uvést obě české asociace dopravců: Středočeskou ADSSS a "Moravskou"  ADSSF, Dopravní fakultu Jana Pernera Univerzity Pardubice a dalšími školami, Ministerstvem dopravy, ÚAMK, ČESMAD Bohemia, kraji, krajskými organizátory veřejné dopravy a dalšími i nedopravními institucemi, jejichž činnost s dopravou souvisí.

Spolupracovníky redakce i obchodními partnery jsou například společnosti Auto-Bus.cz, ARRIVA, ČSAD autobusy Plzeň, BUSE, Bustec, Daimler Buses, Herman elektronika, CHAPS spol. s.r.o., Iveco Bus CR, MAN, Mercedes-Benz, Mikroelektronika, Rošero-P, Setra, Solaris, SolBus, SOR Libchavy, Škoda Electric, TEZAS, VDL, ÚAN (ČSAD Praha holding), Turancar, UITP, Volvo, Zliner a další.

Zajímáme se nejen o nejnovější trendy v dopravě, ale přinášíme i informace a fotodokumentaci z dob minulých. Spolupracujeme také s weby a fandy do historických vozidel.

Vítáme zajímavé náměty na akce a články!


Kontakt:

ČSAD SVT Praha, s.r.o.
Křižíkova 4-6
186 00 Praha 8

IČ: 45805202
DIČ: CZ45805202

Za redakci Jana Hakrová


24. května 2021 se naše redakce zúčastnila představení nového elektrického MAN Lion's City 12 E v České republice. Kolega ze Sdružení ČESMAD BOHEMIA si Janu Hakrovou "jen tak" vyfotil, a byla z toho nakonec titulka časopisu Transport Magazínu. I pro nás to bylo překvapení.
Všechny články od nejnovějších
IDOS