Nové autobusy s informačním systémem BUSE v Moravskoslezském kraji
Na Havířovsku začaly od ledna letošního roku jezdit nové autobusy Iveco, jsou vybaveny informačními panely BUSE. Foto BUSE
Další
Skupina Transdev pro dopravní obslužnost v kraji pořídila flotilu téměř 250 nových autobusů. BUSE zajistila vybavení infopanely podle standardů MSK.
Pondělí, 15. února 2021, rebus
V loňském roce byly završeny dodávky nových vozidel pro zbývající dvě oblasti v Moravskoslezském kraji (MSK): Hlučínsko a Havířovsko. Na jaře loňského roku tak k již bezmála 185 novým vozidlům společnosti Transdev Morava (dodávaných v letech 2018 a 2019) přibylo dalších 11 nových nízkopodlažních autobusů Iveco Crossway LE s pohonem na stlačený zemní plyn, více než 10 nových autobusů značky SOR a 6 autobusů značky Scania Citywide LE.

Výrobcům autobusů dodala BUSE standardně používané vnější informační panely LED bílé barvy (přední informační panel 19x144, boční o standardních rozměrech 19x112 a zadní číslo 19x32). Dle standardů MSK byly dodány širokoúhlé 29“ LCD vnitřní informační panely. V rámci poslední zbývající oblasti Havířovska začaly od ledna letošního roku jezdit nové autobusy Iveco (23x) a 6 nových autobusů výrobce Scania.

V současné době při zajištění dopravní obslužnosti v Moravskoslezském kraji dominuje jednoznačně skupina Transdev se zcela novým vozovým parkem čítajícím téměř 250 nových autobusů.

BUSE

Boční infopanel BUSE o standardních rozměrech 19x112. Foto BUSE
Transdev Morava pořídíla pro MSK více než 10 nových autobusů značky SOR, také jsou vybaveny infopanely BUSE. Foto BUSE
Do vozidel dodala BUSE širokoúhlé 29“ LCD vnitřní informační panely. Foto BUSE
Zadní panel s číslem linky. Foto BUSE
Auto-Bus
BUSE