Nová organizační etapa pro IVECO BUS a HEULIEZ
Společnost IVECO France bude kromě aktivit společnosti IVECO BUS řídit veškerou obchodní činnost pro vozidla veřejné dopravy HEULIEZ BUS. Ten bude dál e-busy vyrábět.
Pátek, 21. května 2021, rebus
V zájmu zachování specifických potřeb trhů a zajištění centra excelence a odborných znalostí v oblasti řešení elektrické mobility se IVECO BUS a HEULIEZ BUS - značky skupiny CNH Industrial zaměřené na přepravu osob - rozhodly přehodnotit své prodejní a poprodejní organizace.

CNH INDUSTRIAL se rozhodl racionalizovat své struktury. Po schválení restrukturalizačního projektu příslušnými partnery obou subjektů dne 30. dubna společnost HEULIEZ BUS částečně převedla aktivy ze své obchodní jednotky do společnosti IVECO France.

Činnosti kterých se tato reorganizace týká, je prodej vozidel značky HEULIEZ a související služby, jako je poprodejní servis, dodávky náhradních dílů a školení. Tato nová prodejní organizace bude stavět na silných stránkách obou značek, aby mohla nabídnout jedinečnou řadu produktů, ale také relevantní a komplexní nabídku služeb, aby se ještě více přiblížila očekávání zákazníků.

Od 1. května 2021 jsou všechny kompetence a zdroje spojeny do jedné entity. Společnost IVECO France bude kromě aktivit společnosti IVECO BUS řídit veškerou obchodní činnost vozidel veřejné dopravy HEULIEZ BUS pro Francii i zahraničí. Společnost HEULIEZ BUS se bude specializovat na výrobu elektrických autobusů, přičemž bude mít jasnou pozici, se svým závodem v Rorthais a všemi svými průmyslovými zařízeními, včetně integrované testovací dráhy, jako centra excelence v oblasti elektromobility.

Heuliez Bus

HEULIEZ GX 337 ELEC s nabíjením v depu je ve Francii nejpopulárnějším e-busem. Foto HEULIEZ
Škoda