Hybridní MAN ve čtvrtek 7. ledna na linkách ČSAD POLKOST končí
Interiér hybridního autobusy MAN Lion'City je vybaven LED světly.
MAN Lion's City EfficientHybrid testuje dopravce na večerním spoji na lince mezi Sázavou a Prahou, kde řidiči ocení LED osvětlení interiéru. Příští týden vyjede na Mníšku.
Pondělí, 04. ledna 2021, rebus
MAN Lion´s City s novým motorem D15 a mildhybridní technologií EfficientHybrid, který zakoupila ČSAD POLKOST pro provoz v Pražské integrované dopravě společnost a první měsíce je k dispozici jako předváděcí vozidlo MAN Truck & Bus Czech Republic, měli jako první k vyzkoušení řidiči Polkostu.

Od pondělí 4. ledna do čtvrtka 7. ledna v rámci linky 230659 vyjede v 13:41 z Kostelce n. Černými lesy do Krupé a pak dál na večerní spoje v 18:16 ze Sázavy přes Stříbrnou Skalici, Jevany a Říčany do Prahy,Háje, zpět vyjede z Prahy do Sázavy ve 20:30, poté se vydá ve 22:14 do Mukařova a ve 23.30 z Kostelce n. Černými lesy do Výžerky. Právě na večerních spojích mohou řidiči zjistit výhody osvětlení v technologii LED, světlo se neodráží v předním okně a neoslňuje.

V průběhu příštího týdne by se měl hybridní autobus objevit na lince společnosti Martin Uher z Mníšku pod Brdy do Dobříše nebo do Příbrami.


Rošero P
IDOS