Další nové značky na CZECHBUSu
Přípravy na jubilejní 10. ročník největšího středoevropského veletrhu autobusové dopravy CZECHBUS jsou v plném proudu. Vstupenky jsou v prodeji.
Středa, 27. října 2021, rebus
Specializovaná akce zaměřená na novinky a trendy ve veřejné dopravě se uskuteční od 23. do 25. listopadu v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

K již dříve potvrzeným vystavovatelům zastupujícím známé značky autobusů:  SOR, SCANIA, ŠKODA ELECTRIC, SOLARIS, TURANCAR, EvoBus Česká republika, ROŠERO, DEKSTRA BUS, BUSPLAN, MAVE, RAMPINI a AUTOSAN (MAZUJ) přibyly MAN a VOLVO. Kromě moderních autobusů se mohou fanoušci opět těšit i na historická vozidla.   

Zahájení proběhne 23. listopadu od 9.15 hodin v Hale 4. Následovat budou tiskové konference v expozicích vystavovatelů, jako první SOR  Libchavy:
 
09.15 – 09.40 hod.         ZAHÁJENÍ (hala 4)
09.45 – 10.15 hod.         SOR (na stánku 4A03)
10.20 – 11.00 hod.         MAN (na stánku 4C03)
11.05 – 11.35 hod.         SOLARIS (na stánku 4A07)
11.40 – 12.10 hod.         VOLVO (na stánku 4C02)
12.15 – 12.45 hod.         OSTRA GROUP (na stánku 4C04)
15.00 – 15.30 hod.         ŠKODA TRANSPORTATION (na stánku 4B01)

Ani letos nebude chybět doprovodný program s aktuálními tématy z oboru:
 
První den veletrhu 23. listopadu konference organizovaná Sdružením pro dopravní telematiku: "Veřejná doprava online“.

Stejný den zasedá Sekce osobní dopravy pod hlavičkou Sdružení ČESMAD BOHEMIA.

JIž tradičně také proběhne konference „Elektrické autobusy pro město“ pořádaná konzultační firmou Ing. Jakub Slavík, MBA – Consulting Services. S hlavním partnerem RAMPINI se uskuteční druhý den veletrhu, 24. listopadu.

Tentýž den jsou na programu i přednášky „Pracovní režim řidiče vozidla určeného pro hromadnou přepravu osob“ a „Technická silniční kontrola vozidel určených pro hromadnou přepravu osob“, které pořádá Centrum služeb pro silniční dopravu.

Jsme tradičně mediálním partnerem, o vstupenky nám napište.

Wi-Fi