COACH PROGRESS na cestách - malé autobusy ROŠERO ze Spišské Nové Vsi
Minibusy ROŠERO na minulém Coach Progress.
Další
Pořadatelé výstavy autobusů Coach Progress navštívili dalšího autobusového výrobce se servisními kapacitami na Slovensku:
Úterý, 30. května 2006, dabra
"Nový moderní opravárenský a výrobní závod ROŠERO se širokým spektrem poskytovaných služeb se řadí mezi přední výrobce malých autobusů na Slovensku.Při naší návštěvě bylo na první pohled patrné velké úsilí, věnované modernizaci všech prostor závodu, včetně dílen, administrativní budovy a klientského centra. Kvalita přestaveb minibusů je daná náročností klientely, kterou tvoří převážně zákazníci ze západní Evropy a České republiky. Pouhých 20% celé produkce je určeno pro domácí trh. Co na nás v ROŠERU nejvíc zapůsobilo ? Pořádek, čistota výrobních prostorů a dobře řešené nové zázemí pro klienty. Firma ROŠERO – P s.r.o. se poprvé představila na výstavě COACH PROGRESS na podzim 2005 hned dvěma modely mikrobusů Mercedes Sprinter a Iveco Daily, jaké novinky představí letos, se necháme překvapit. Jednou z dalších činností firmy jsou generální opravy karoserií a modernizace autobusů Karosa, ale i ostatních typů autobusů všech značek. Společnost je také výhradním zástupcem nizozemského výrobce autobusů VDL BOVA pro Slovensko, ve své nabídce má ovšem také ojeté dálkové autobusy."
Podrobnou reportáž o dalších činnostech této poměrně mladé perspektivní firmy, která byla založena v roce 1999, připravují pořadatelé výstavy Coach Progress do 2. čísla výstavního zpravodaje. Nové číslo zpravodaje vyjde v první polovině července, tentokrát však ve čtyřech jazykových mutacích – česky, anglicky a polsky.
TZ Coach Progress
Minibus IVECO Daily.
Minibus IVECO Daily.
Karosa po opravě.
Karosa - kloubová po opravě.
Minibus Mercedes-Benz.
Minibus Mercedes-Benz.
Wi-Fi