Busworld Europe 2021 v Bruselu se připravuje na "live" vydání
Výstaviště v Bruselu přivítá Busworld po druhé. Tentokrát 50. ročník. Po dlouhé době by se mohli potkat odborníci z autobusového oboru osobně.
Od 9. do 14. října 2021 se připravte na cestu do Bruselu. Jubilejní 50. ročník Busworld Europe bude s podporou všech vystavovatelů mimořádný.
Středa, 06. ledna 2021, rebus
Podle poradce Busworld pro covid-19 Prof. dr. Peter Messiaena - profesora virologie na univerzitě v Hasseltu a ředitele oddělení infekčních nemocí v nemocnici ve městě Virga v Belgii - jsou vyhlídky pozitivní k tomu, aby za 10 měsíců mohla proběhnou tato velká událost - Busworld. „Vzhledem k vysoce účinným vakcínám, které byly vyvinuty, a probíhajícímu očkování po celém světě, nic nestojí cestě v návštěvě veletrhu v Bruselu v říjnu,“ říká.

Hlavní prioritou samozřejmě zůstává bezpečnost vystavujících a hostů. Busworld v úzké spolupráci s bruselským výstavištěm Expo zaručuje bezpečné prostředí, kde se všichni lidé mohou setkat, obchodovat, poučit se a navazovat kontakty za těch nejlepších možných podmínek.

Organizátoři Busworld uvádějí, že mají digitální možnosti pro online návštěvníky, ale  připravují se na mimořádné 50. narozeniny živě. "Vzhledem k tomu, že vystavovatelé investují do své účasti, Busworld bude investovat do osobních zážitků. Tento ročník si nikdo nebude chtít nechat ujít."

Právě v okamžiku, kdy bude svět autobusů a autokarů připraven znovu zahájit své aktivity, bude Busworld připraven uspořádat fyzický start do této dlouho očekávané události. Není žádným tajemstvím, že autobusový a autokarový průmysl krizí covid-19 vážně utrpěl a stále trpí. Ale na konci tunelu je světlo.

Mieke Glorieux, výkonná ředitelka Busworld Europe, je přesvědčena: „Každý den z následujících 277 dní je o den blíže Busworld Europe 2021. Společně oslavíme oživení průmyslu a 50. výročí Busworld!

Jediné evropské velké akce spojené s autobusy plánované před Busworld jsou FIAA (v březnu) a Bus2bus 2021 (v Berlíně v dubnu).


Bus2bus Berlín 2021