Bustec dodal informační panely na autobusové nádraží Zvonařka v Brně
Na autobusovém nádraží Zvonařka v Brně je instalováno 51 informačních panelů. Foto Dingo
Další
Celkem 51 LED panelů poskytuje cestujícím aktuální informace o odjezdech spojů na nově zrekonstruovaném autobusovém nádraží.
Pátek, 12. února 2021, rebus
Autobusové nádraží Zvonařka je po více než roční rekonstrukci otevřeno, cestující mohou využívat i novou výpravní halu. Oficiální zahájení by mělo proběhnout příští týden.

Na jednotlivých 39 odjezdových stanovištích autobusů je umístěno 39 třířádkových panelů s rozlišením 30x160 bodů. Osm čtyřřádkových směrových panelů (rozlišení 48 x 160 bodů) je pro jednotlivá nástupiště a u dvou hlavních vstupů do prostoru nádraží jsou dva velkoplošné šestiřádkové panely (rozlišení 60 x 240 bodů). Všechny tyto panely jsou osazeny LED v bílé barvě.

Ve výpravní hale slouží pro informování cestujících o odjezdech dva velkoplošné devítiřádkové panely (rozlišení 90x 240 bodů) s plněbarevnými LED RGB  z důvodu rozlišení autobusových a vlakových spojů.

Aktuální dopravní informace  pro zobrazení na panelech jsou čerpány z informačního systému CHAPS a z dispečinku KORDIS.Hala pro cestující je zatím otevřena do 19 hodin. Foto Dingo
Ve výpravní hale jsou dva velkoplošné devítiřádkové panely s plněbarevnými LED RGB pro rozlišení autobusových a vlakových spojů. Foto Bustec
U dvou hlavních vstupů se cestující orientují podle velkoplošných šestiřádkových panelů. Foto Bustec
Na správné nástupiště navede cestující osm čtyřřádkových směrových panelů. Foto Bustec
Na každém odjezdovém stanovišti je třířádkový panel s informacemi o odjezdech. Foto Dingo
Nové autobusové nádraží Zvonařka v Brně je po více než roční rekonstrukci otevřeno. Foto Dingo
Auto-Bus
BUSE