Arriva opět podpořila Asistenci
Ředitel Asistence Erik Čipera převzal od generálního ředitele Arrivy Daniela Adamky poukaz na 244 361 korun. Foto Arriva
V prosinci loňského roku slíbila Arriva zdvojnásobení finančního daru pro neziskovou organizaci Asistence vybraného od veřejnosti. Přispěla více než 240 tisíci Kč.
Čtvrtek, 29. října 2020, rebus
Celkem organizace Asistence vybrala od široké veřejnosti 244 361 Kč. I přes současnou nelehkou dobu stejnou částkou přispěla společnost Arriva.

Asistence o.p.s. poskytuje sociální služby přibližně 250 lidem s tělesným a kombinovaným postižením ročně. Cílem je podpořit jejich svobodný a samostatný život v běžném prostředí. Jedná se o osobní asistenci a sociální rehabilitaci, doplněné o dobrovolnický program, ergoterapii a peer konzultace s rodinnými příslušníky. Dlouhodobě je aktivní v oblasti odstraňování bariér ve veřejné dopravě.

Ředitel Asistence Erik Čipera tento týden převzal z rukou generálního ředitele ARRIVA TRANSPORT ČR Daniela Adamky poukaz na dar, který organizace využije k asistenční pomoci pro lidi s tělesným a kombinovaným postižením.


C.I.E.B.