Aktuálně ze Škoda Electric:
Škoda 25 Tr (dvoučlánkový) - tento typ bude vystavován na veletrhu AUTOTEC. Foto BUSportál
Další
Trolejbus Škoda 25 Tr na červnovém veletrhu AUTOTEC v Brně * Nové trolejbusy v Jihlavě, Pardubicích a v Teplicích * Škoda Electric partnerem ÚJV v Řeži při vývoji českého "hydrogenbusu" *
Středa, 10. května 2006, dabra
Škoda Electric bude vystavovat v samostatné expozici velkokapacitní nízkopodlažní trolejbus Škoda 25 Tr s dieselagregátem v karosérii Citelis. Expozice bude umístěna v sousedství Karosy Irisbus, jejích autorizovaných dealerů TEZAS a ZLINER a italského koncernu IVECO.
Dopravnímu podniku Jihlava byly již v březnu předány tři trolejbusy ŠKODA 24 Tr (viz foto). Dodávka byla součástí projektu v jehož rámci Dopravní podnik Jihlava obdrží dvanáct autobusů CITELIS od firmy KAROSA a tři trolejbusy ŠKODA 24 Tr od firmy ŠKODA ELECTRIC. Projekt je spolufinancován z prostředků EU. V minulém roce ŠKODA ELECTRIC podepsala kontrakt na dodávku šesti kusů trolejbusů ŠKODA 24 Tr s Dopravním podnikem města Pardubice. V rámci tohoto kontraktu byly dodány v dubnu tři trolejbusy. Zbylé tři budou dodány v roce 2007. Projekt je opět spolufinancován z prostředků EU. V minulém roce bylo rozhodnuto o zachování trolejbusové dopravy v Teplicích. Na základě tohoto rozhodnutí byly v dubnu po jedenácti letech do Teplic dodány nové trolejbusy. Jednalo se o dva kusy trolejbusů ŠKODA 24 Tr.
Informace o nové vývojové aktivitě ŠEL:

Zeptali jsme se na podrobnosti k chystanému českému ''hydrogenbusu''.

BUSportál velice těší navázaná spolupráce při prezentaci novinek i historie plzeňských trolejbusů Škoda a vstřícnost vedení ŠEL při poskytování informací. Informace nejen o trolejbusech naleznete také na specielní webové straně, na kterou se dostanete i přes banner trolejbusu a společnosti na BUSportálu.
V dílnách ŠEL se pracuje na mnoha nových vozidlech. Foto BUSportál
Škoda 25 Tr. Foto BUSportál
Škoda 25 Tr pro Bratislavu. Foto BUSportál
Škoda 25 Tr a Škoda 24 Tr. Foto BUSportál
Autobuso - trolejbusová přehlídka jihlavských vozidel. Foto ŠEL.
Wi-Fi