Aktuality z SVT: Jízdní řády Stč.kraje s CD, výměna infostojanů, ...
Instalovaný nový informační stojan ve stanici metra Anděl.
Další
... nová verze systému CARDS EXCHANGE, účast ČSAD SVT Praha s.r.o. na výstavě Coach Progress - fotoreportáž.
Pátek, 11. listopadu 2005, dabra
  • Systém AMSBUS se dále rozšiřuje jak o nové dopravce - v poslední době přibyly společnosti Bohemia Euroexpress International, Nobless Line, Jaroslav Štěpánek a Zdeněk Vastl osobní a autobusová doprava - tak o nová prodejní místa .
  • Krajský úřad Středočeského kraje ve spolupráci s ČSAD SVT Praha s.r.o. zajišťuje jako každoročně tisk jízdních řádů na příští rok. Tištěné jízdní řády budou k dispozici v době po změně jízdního řádu asi ve druhé polovině prosince. Zakoupit je lze např. na AN Florenc a jako dárek dostanete JŘ na CD. Přesné datum zahájení prodeje zveřejníme na BUSportále.
  • V současné době probíhá v Praze výměna informačních stojanů ve stanicích metra Černý Most, Anděl, Roztyly a Želivského za nové s ovládáním pro nevidomé spoluobčany.
  • U zákazníků - dopravců byla spuštěna nová verze clearingového systému CARDS EXCHANGE Tato verze systému má rozšířenou funkcionalitu a je zavedena jak ve Středočeském kraji, tak pro ICOM Transport group.

ČSAD SVT Praha se spolu s BUSportálem a ROPID zúčastnili výstavy Coach Progress v Praze Letňanech začátkem listopadu, kde byly novinky prezentovány. Na výstavě došlo k řadě obchodních setkání. Proběhla jednání mj. se zástupcem Ministerstva práce a sociálních věcí ČR ředitelem odboru informatiky Romanem Kučerou a zástupci organizací tělesně postižených zastoupených Viktorem Dudrem - projednaly se úpravy informačních kiosků umožňujících jejich ovládání tělesně postiženými občany. Jednání se zúčastnili i organizace ROPID (Jiří Prokel a Jan Šimůnek), společnosti APEX (Jaroslav Bárta) a ČSAD SVT (Jan Kotík, jednatel a Marcel Josífko). Projednávaly se instalace kiosků ve stanicích metra, v nové odbavovací hale na Ruzyňském letišti i v objektech MPSV (např.Úřady práce). Další jednání se týkala zapojování dopravců do clearingového systému Středočeského kraje - zástupci TRANSCENTRUM bus(František Čáslava) a prezident ADSSS František Neterda. Řešil se i problém zavedení systému AMSBUS na bratislavské letiště M.R.Štefánika s projekt managerem Jurajem Jamrichem.

Foto BUSportál a ROPID
Auto-Bus
BUSE