ČSAD SVT Praha s.r.o. ve spolupráci s Mikroelektronikou, dopravci a KÚ rutinně provozuje kartový clearing
ČSAD SVT Praha s.r.o. ve spolupráci s Mikroelektronikou, dopravci a KÚ rutinně provozuje kartový clearing
ČSAD SVT Praha s.r.o. ve spolupráci s Mikroelektronikou, dopravci a KÚ Středočeského kraje rutinně provozuje kartový clearing - od září pro ČSAD Kladno a PROBO TRANS Beroun, od prosince se přidá ČSAD ANEXIA (Rakovník). Od letošního jara je to ČSAD Slaný a ČSAD Benešov. Perspektivně se počítá se s účastí CONNEX Praha.

Od 1.prosince 2004 mohou tedy cestující s kartou vydanou ČSAD KLADNO a.s., PROBO TRANS BEROUN spol. s r.o a ČSAD ANEXIA, spol s.r.o. Rakovník platit jízdné u kterékoliv z těchto firem z elektronické peněženky vydané jednou z těchto firem. S jednou čipovou kartou je tak nyní možno platit v celé oblasti obsluhované těmito dopravci, tj. zejména na Rakovnicku, Kladensku, Slánsku, Berounsku, Hořovicku a Praze západ. Platba je možná také v městských autobusech v Rakovníku, Kladně, Berouně a Hořovicích. V Kladně je vydáno přes 30 tisíc karet, v Berouně 7 tisíc karet a v Rakovníku 3 tisíce karet.
Karty vydané ČSAD KLADNO před 1.8.2004 je potřeba aktivovat v předprodejní kanceláři ČSAD KLADNO. Karty vydané ČSAD ANEXIA před 25.10.2004 je potřeba aktivovat v předprodejní kanceláři v Rakovníku.

Aktuální seznam dopravců zapojených do clearingu v SČ kraji je k dispozici na http://cards.svt.cz/systems.do
Souhrnný materiál o uznávání čipových karet v rámci ČR naleznete ZDE