Celkem 51 nových autobusů vypraví ČSAD Ústí nad Orlicí na linky do Jihomoravského kraje, většinu už má v areálu. Foto ICOM transport
ICOM transport se pochlubil fotografiemi autobusů SETRA a Mercedes-Benz, které budou v provozu v nově získaných oblastech na jižní Moravě. Celkem jich vyjede přes padesát.
ICOM transport se pochlubil fotografiemi autobusů SETRA a Mercedes-Benz, které budou v provozu v nově získaných oblastech na jižní Moravě. Celkem jich vyjede přes padesát.
Prvních čtyřicet pět zbrusu nových autobusů SETRA 415 LE business a Mercedes-Benz, které budou zajišťovat veřejnou dopravu v Jihomoravském kraji v oblasti Blanenska, Boskovicka a Vyškovska od 1. října 2021, už dorazily do ČSAD Ústí nad Orlicí. Včetně šesti mild hybridních Citaro jich bude 51. Všechny před uvedením do provozu od 1. října projdou úpravami.
Zdroj a fotografie ICOM transport

První Mercedes-Benz Conecto z Otokaru
To Europe převzala od Daimler Buses dva speciální autobusy
Čtyři speciální autobusy EVADYS posílí Estonskou policii

