Celkem 51 nových autobusů vypraví ČSAD Ústí nad Orlicí na linky do Jihomoravského kraje, většinu už má v areálu. Foto ICOM transport
ICOM transport se pochlubil fotografiemi autobusů SETRA a Mercedes-Benz, které budou v provozu v nově získaných oblastech na jižní Moravě. Celkem jich vyjede přes padesát.
ICOM transport se pochlubil fotografiemi autobusů SETRA a Mercedes-Benz, které budou v provozu v nově získaných oblastech na jižní Moravě. Celkem jich vyjede přes padesát.
Prvních čtyřicet pět zbrusu nových autobusů SETRA 415 LE business a Mercedes-Benz, které budou zajišťovat veřejnou dopravu v Jihomoravském kraji v oblasti Blanenska, Boskovicka a Vyškovska od 1. října 2021, už dorazily do ČSAD Ústí nad Orlicí. Včetně šesti mild hybridních Citaro jich bude 51. Všechny před uvedením do provozu od 1. října projdou úpravami.
Zdroj a fotografie ICOM transport

Nový midibus ISUZU Grand Toro XL míří na evropské silnice
ZLINER letos dodá do CDS Náchod osm nových autobusů
První Mercedes-Benz Conecto z Otokaru

