Summit s podtitulem „Lead the TRANSITion" začíná v pondělí v kanadském Montrealu.
Summit s podtitulem „Lead the TRANSITion" začíná v pondělí v kanadském Montrealu.
Více než 300 společností představí své nejnovější výrobky, technologie a řešení pro sektor veřejné dopravy. Poslední ročník Summitu přilákal přes 11 tisíc návštěvníků. Věříme, že ani nepříznivé povětrnostní podmínky několika posledních týdnů, kdy byly v oblasti hlášeny záplavy, neovlivní návštěvnost letošní výstavy. Podle posledních informací je počasí i všechny druhy dopravy v normálu.
Novinky o Summitu jsou zveřejňovány na stránkách UITP.

Busworld Türkiye 2026 přilákal více vystavovatelů i…
Busworld Southeast Asia potvrdil význam regionu ASEAN
Na veletrhu BUS2BUS byly předány ceny za udržitelnost

