Zdroj: www.kr-ustecky.cz
od 1.1.2016.
od 1.1.2016.
Zastupitelé Ústeckého kraje a Statutárního města Ústí nad Labem se dohodli na částečném zapojení linek MHD Ústí nad Labem do jednotného tarifního systému Dopravy Ústeckého kraje. Znamená to, že od 1. ledna 2016 mohou Ústečané s platnou jízdenkou využívat jak služeb městské hromadné dopravy, tak tzv. „zelených autobusů“ Dopravy Ústeckého kraje.
Více na www.kr-ustecky.cz

Výroba autobusů v Česku vzrostla o více než 10 procent
Skotsko investuje 45 milionů liber do autobusů s nulovými…
Veřejnou dopravou jelo v roce 2025 o 25 milionů lidí více

