Zdroj: www.kr-ustecky.cz
od 1.1.2016.
od 1.1.2016.
Zastupitelé Ústeckého kraje a Statutárního města Ústí nad Labem se dohodli na částečném zapojení linek MHD Ústí nad Labem do jednotného tarifního systému Dopravy Ústeckého kraje. Znamená to, že od 1. ledna 2016 mohou Ústečané s platnou jízdenkou využívat jak služeb městské hromadné dopravy, tak tzv. „zelených autobusů“ Dopravy Ústeckého kraje.
Více na www.kr-ustecky.cz

Registrace autobusů v ČR v prvním čtvrtletí 2026
BYD posiluje evropský tým: Espinasse vede autobusový byznys
ACEA: Evropa se liší v podpoře bezemisních užitkových…

