Zdroj: www.kr-ustecky.cz
od 1.1.2016.
od 1.1.2016.
Zastupitelé Ústeckého kraje a Statutárního města Ústí nad Labem se dohodli na částečném zapojení linek MHD Ústí nad Labem do jednotného tarifního systému Dopravy Ústeckého kraje. Znamená to, že od 1. ledna 2016 mohou Ústečané s platnou jízdenkou využívat jak služeb městské hromadné dopravy, tak tzv. „zelených autobusů“ Dopravy Ústeckého kraje.
Více na www.kr-ustecky.cz

Dopravní podnik v Hamburku posiluje flotilu elektrobusů o…
Elektrobusy v Latinské Americe se blíží 10 000 kusů
ACEA: Evropa se liší v podpoře bezemisních užitkových…

