Zdroj: www.kr-ustecky.cz
od 1.1.2016.
od 1.1.2016.
Zastupitelé Ústeckého kraje a Statutárního města Ústí nad Labem se dohodli na částečném zapojení linek MHD Ústí nad Labem do jednotného tarifního systému Dopravy Ústeckého kraje. Znamená to, že od 1. ledna 2016 mohou Ústečané s platnou jízdenkou využívat jak služeb městské hromadné dopravy, tak tzv. „zelených autobusů“ Dopravy Ústeckého kraje.
Více na www.kr-ustecky.cz

Organizační změny v KORDIS JMK, končí ředitel Jiří Horský
Výroba autobusů v Česku vzrostla o více než 10 procent
Veřejná doprava v ČR: stát se podílí na jejím financování a…

