Strašice 20.8.2008
V hangáru, kde parkovaly tanky, vzniká dopravní muzeum.
V hangáru, kde parkovaly tanky, vzniká dopravní muzeum.
25.8.2008: Na návštěvě ve Strašicích.Ve spolupráci Strašic a ŠKODA - BUS klubu Plzeň vzniká dopravní expozice, ve které bude okolo 20 velkých vozidel a mnoho zajímavých komponent nejen k silniční, ale i kolejové dopravě.
Podrobnosti přineseme v nejbližší době.
Červen 2008.

Elektrobusy v Latinské Americe se blíží 10 000 kusů
ACEA: Evropa se liší v podpoře bezemisních užitkových…
Solaris slaví 30 let: s 28 tisíci autobusy a trolejbusy po…

