ISUZU NOVO ULTRA si nachází své zákazníky

Od konce loňského roku do dneška bylo v České republice prodáno pět těchto malokapacitních autobusů.
Od konce loňského roku do dneška bylo v České republice prodáno pět těchto malokapacitních autobusů.
Vozidla ISUZU NOVO ULTRA prodala společnost TURANCAR CZ a další objednávky eviduje. Prodejce uvádí jako příčinu zvýšeného zájmu nízkou cenu, atraktivní vzhled a provozní spolehlivost. Model doplňuje nabídku malokapacitních autobusů s obsaditelností 20 – 28 osob. První prodané NOVO Ultra slouží na horách jako skibus, další v západních Čechách bude používáno k turistickým výletům v lázních. V Praze můžeme vůz potkat při vyhlídkových jízdách a incomingové turistice, ale také při dopravě lidí do zaměstnání.

Dva dny po sobě bylo možné vidět malý autobus ISUZU NOVO ULTRA s charakteristickým designem také na letišti v Praze. Při prezentační akci se s novým autobusem svezli zájemci s příslušným oprávněním k řízení. Řidiči autobusů, kteří zde čekali na přílety letadel, si zkrátili čas a kroužili s ISUZU mezi terminály. Ti, kteří jezdí s mikrobusy, ocenili zejména zavazadlové prostory a ovládání vozu.
Prodejce garantuje, že dodací lhůty autobusů od výrobce k zákazníkům nepřekročí v současné době pět týdnů. Na nové modely je nyní poskytována prodloužená záruka až na dva roky a veškerý servis poskytuje výhradní dovozce společnost Turancar CZ ve vlastním servisním středisku. Předváděcí vůz je možné si bezplatně zapůjčit.
Z TI TURANCAR CZ

ISUZU NOVO ULTRA si nachází své zákazníky