O naprostý kolaps dopravy se ve středu po deváté hodině postarali v centru Ústí nad Labem řidiči Dopravního podniku Ústeckého kraje.
O naprostý kolaps dopravy se ve středu po deváté hodině postarali v centru Ústí nad Labem řidiči Dopravního podniku Ústeckého kraje.
20.9. 2006 novinky.cz
ÚSTÍ NAD LABEM - Nepřetržitým projížděním města tak šoféři protestovali před zahájením jednání krajského zastupitelstva o dopravní obslužnosti proti vypovězení smlouvy o zajištění autobusové dopravy Ústeckým krajem. Viz
novinky.cz
Také na idnes.cz

Organizační změny v KORDIS JMK, končí ředitel Jiří Horský
Solaris, VDL, Hess a Beulas vyzývají EU k podpoře evropské…
Z IROP zamíří 800 milionů na ekologické autobusy

