aktualne.centrum.cz - 5.9.2013 - Pardubice - Pardubický kraj vážně zvažuje, že prodá poloviční podíl ve firmě Oredo Královéhradeckému kraji.
Dlouhodobé spory mezi hejtmanstvími a vedením společnosti, která v obou krajích zajišťuje dopravní obslužnost, se nejspíš ještě završí trestním oznámením. Řekl to pardubický krajský radní Jaromír Dušek (SPOZ).
Více na aktualne.centrum.cz

Registrace autobusů v EU v 1. čtvrtletí 2026
Elektrobusy v Latinské Americe se blíží 10 000 kusů
Solaris otevírá v Polsku nový výrobní závod

