praha.idnes.cz - 13.2.2015 - Už v dubnu se po letech příprav začne propojovat pražská a středočeská integrovaná doprava. Kraj čeká rozdělení do zón, podobně jako v Praze. Z nich se poté cestující dostanou do centra Prahy s jednou jízdenkou. A mohou i ušetřit. První, kdo změny pocítí, budou obyvatelé Mělnicka, následovat bude Kladensko.
Více na praha.idnes.cz
Podrobnosti z ROPID očekáváme na přelomu února a března.

Veřejnou dopravou jelo v roce 2025 o 25 milionů lidí více
Veřejná doprava v ČR: stát se podílí na jejím financování a…
Plán PID do roku 2030: posílení metra, nové tratě, moderní…

