praha.idnes.cz - 13.2.2015 - Už v dubnu se po letech příprav začne propojovat pražská a středočeská integrovaná doprava. Kraj čeká rozdělení do zón, podobně jako v Praze. Z nich se poté cestující dostanou do centra Prahy s jednou jízdenkou. A mohou i ušetřit. První, kdo změny pocítí, budou obyvatelé Mělnicka, následovat bude Kladensko.
Více na praha.idnes.cz
Podrobnosti z ROPID očekáváme na přelomu února a března.

EIB podpoří Hamburk miliardou eur pro elektrobusy a…
Německo spouští novou dotační výzvu na elektrobusy
Elektrobusy v Latinské Americe se blíží 10 000 kusů

