budejovice.idnes.cz - 12. ledna 2013 - Od příštího roku začne na Jindřichohradecku fungovat integrovaný dopravní systém, v Jihočeském kraji půjde o pilotní projekt. Cestujícím bude stačit jedna jízdenka, spoje na sebe mají lépe navazovat, a možná jich tak pojede i více o víkendech.
Více na budejovice.idnes.cz

Registrace autobusů v ČR v prvním čtvrtletí 2026
Veřejná doprava v ČR: stát se podílí na jejím financování a…
Plán PID do roku 2030: posílení metra, nové tratě, moderní…

