budejovice.idnes.cz - 12. ledna 2013 - Od příštího roku začne na Jindřichohradecku fungovat integrovaný dopravní systém, v Jihočeském kraji půjde o pilotní projekt. Cestujícím bude stačit jedna jízdenka, spoje na sebe mají lépe navazovat, a možná jich tak pojede i více o víkendech.
Více na budejovice.idnes.cz

BYD posiluje evropský tým: Espinasse vede autobusový byznys
Organizační změny v KORDIS JMK, končí ředitel Jiří Horský
Solaris, VDL, Hess a Beulas vyzývají EU k podpoře evropské…

