zdarsky.denik.cz - 12.5.2014 - Havlíčkobrodsko – Cestující, kteří využívají linkové autobusy na Havlíčkobrodsku, už nebudou za jízdné připlácet.To dopravci navýšili v souvislosti s celou řadou objížděk. Doplatky za ně, a to v celkové výši jednoho milionu korun, od 1. června uhradí ze své pokladny Kraj Vysočina.
Více na zdarsky.denik.cz

Hyundai překonal hranici 3 000 prodaných vodíkových autobusů
Výroba autobusů v Česku vzrostla o více než 10 procent
Registrace autobusů v EU v 1. čtvrtletí 2026

